Nowa szatnia w szkole

Utworzono dnia 20.10.2023

 

W okresie wakacyjnym w Publicznej Szkole Podstawowej im. św. Kingi w Łąkcie Dolnej toczyły się prace remontowe polegające na odnowieniu pomieszczenia służącego jako szatnia dla uczniów.

Prace polegały na usunięciu istniejącej posadzki, boksów szatniowych, położeniu nowych płytek, wymianie stolarki okiennej i drzwiowej, wymianie grzejników centralnego ogrzewania, wymianie oświetlenia, szpachlowanie ubytków w ścianach oraz malowaniu. W miejsce starych boksów zamontowano nowoczesne kolorowe szafki, tak, aby każdy uczeń miał własny schowek. Łączny koszt inwestycji wyniósł 57,1 tysięcy złotych, z czego 5 tyś. to środki funduszu sołeckiego, 22 tyś. kwota przekazana przez radę rodziców, 20 tyś. środki przekazane przez Pana Wójta Cezarego Stawarza, 5 tyś. to pieniądze z budżetu szkoły oraz 5,1 tyś to środki wypracowane przez nauczycieli szkoły. Koszt remontu byłby znacznie wyższy gdyby nie praca i wsparcie rodziców. Dziękujemy Panu Pawłowi Dudkowi za nieodpłatne wypożyczenie urządzeń potrzebnych do wyczyszczenia wylewki z pozostałości po starym kleju. Panom Rafałowi Burkowi i Piotrowi Zelkowi za gratisowe ułożenie około 80 metrów kwadratowych płytek. Dziękujemy również rodzicom, którzy wyrażali chęć pomocy przy pracach, mino iż z tej pomocy nie skorzystaliśmy, gdyż nie było takiej potrzeby.
Dzisiaj zakres wykonanych prac w szatni oraz postęp prac na budowie nowej sali gimnastycznej oglądał Wójt Gminy Trzciana Cezary Stawarz. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy.

LINK DO FB:

https://www.facebook.com/PSPLAKTADOLNA/posts/pfbid0uA357BEW23xg6GY5fokFkjSfZcvKcpJ2R8Fyegc6ekx1bXx9cPQt9r4PJcRSJyNgl
 

Utworzono: 27.10.2023